Kategórie

Navštívené produkty

Sniper Hunter ruksak

80,00 € s DPH

66,67 € bez DPH

Na základe skúseností používateľov je obľúbený model vylepšený - Anar Sniper Hunter.

 V batohu je popruh a vrecko na zips

 Sniper Hunter je všestranná a odolná raketa, ktorá vám umožní nosiť zbraň s puškohľadom jednoducho a pohodlne. Tenký dizajn robí batoh nenápadným.

 Ruksak je navrhnutý tak, aby bol čo najpohodlnejší. Tenké stehy umožňujú vyladenie batohu. Ramenné popruhy na pleciach sú nastaviteľné na vhodnú dĺžku. Robustný brušný pás rovnomerne rozloží hmotnosť batohu.

Ruksak môže držať pušku s väčším puškohľadom. Veľkosť zbrane na zadnej strane batohu je 22 x 8 cm, po ktorej sa priestor zužuje. Celkový rozmer 100 cm. Normálna veľkosť zbrane vztŕča približne 10-15 cm, čo umožňuje ľahké vyzdvihnutie z batohu. Ruksak viete zbaliť aj tak, že môžete ísť na malú túru.

 Predný zips uľahčuje prístup k tovaru bez nutnosti vyprázdňovania celého batohu. Kapsy vo vnútri batohu môžu obsahovať napríklad mapy a sieťku na zips.

Na uľahčenie zasunutia bol pridaný napínací pásik. Na vonkajšej strane popruhov na bokoch môže byť batoh dotiahnutý do tesného obalu.

 Môžete pripojiť ďalšie vrecká alebo iné hromadné dodávky podľa potreby na strany ruksaku. Vhodné sú napríklad vrecká na bokoch. fľaša na pitie, fľaša s termoskou atď. Na druhej strane za vreckami je miesto pre sekeru alebo pílu.

 Zadné vrecko batohu má obojstrannú dažďovú pokrývku s letnými a zimnými farbami. Plášť dažďa zasahuje do zadnej časti zbrane.

Vyrobené z odolnej polyesterovej tkaniny, pracky testované na kvalitu plastov.

Hmotnosť cca 1,4 kg

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napíšte svoj názor

Sniper Hunter ruksak

Sniper Hunter ruksak

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (13)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop